Když si zamilujete minigolf, všechny starosti se rozplynou jako pára nad hrncem
Když si zamilujete minigolf, všechny starosti se rozplynou jako pára nad hrncem

minigolf JE NAŠE láska.

Tomáš, který pro Vás hřiště v Kotvě připravil, má minigolf v DNA. Kromě toho, že je již přes 30 let závodním hráčem, je také prezidentem Českého minigolfového svazu, trenérem a zakladatelem minigolfového klubu Yamka, který vychoval již několik úspěšných českých reprezentantů tohoto sportu.

Příběh Minigolfu Kotva začíná u 7letého kluka, kterému na dovolené na Slovensku učaroval minigolf.

Hrál ho nejen tam, ale v 11 začal hrát minigolf závodně v Olomouci. Stalo se tak 17. 10. 1989, když se přihlásil do místního minigolfového oddílu - byla to natolik revoluční záležitost, že starý režim ve státě vydržel už pouhý měsíc...

Pomáhal s provozem přestěhovaného olomouckého hřiště v létě 1997 (navzdory velkým povodním na Moravě). Ve stejném roce objevil při svém příchodu na vysokou školu v Ostravě zdevastovaný minigolf na místních vysokoškolských kolejích, aby o rok později se svým kamarádem začal hřiště opravovat a provozovat (v roce 2001 se zde uskutečnil oficiální minigolfový turnaj s pravděpodobně prvním webovým online přenosem na světě).
V roce 2004 se přesunul do Prahy, kde vykonával práci daňového poradce v renomované a v danou chvíli největší daňově poradenské společnosti v České republice.

Odmala pak měl jeden sen - síť minigolfových hřišť po celé republice. A krytý minigolf? Neuskutečnitelná bláznivost...

A přece - v roce 2010 se svými dvěma spolupracovníky otvírá svého času jediný krytý minigolf v České republice - Minigolf Butovice.

Od té doby přichází na minigolf tisíce lidí ročně, uskutečnil se zde turnaj s největším prize money v historii minigolfu, uspořádaly se desítky narozeninových oslav a první děti se začaly zúčastňovat kroužků minigolfu.

V srpnu 2018 se minigolf přestěhoval z Butovic do obchodního domu Kotva, kde vše pokračuje.

Mé kolegy zasvěcuji do tajů minigolfu, aby vám všem mohli zpříjemnit váš pobyt u nás.

Svým příchodem k nám mi pomáháte žít můj sen. Děkuji vám za to.

Tomáš Navrátil